Co kryje się pod ziemią, pod wodą?

Dzisiaj o książce, która zdecydowanie jest dla małych dzieci, ale nie mogę o niej nie napisać. Jest zwyczajnie genialna, w zasadzie jak wszystkie pozostałe książki Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Zainteresuje ona nie tylko dziecko pięcioletnie, sześcioletnie, siedmioletnie ale i starsze rodzeństwo, rodziców i dziadków. To jedna z tych książek, którą ogląda i czyta się z ciekawością.

Pod ziemią, pod wodą jest zdecydowanie bardzo dużego formatu, ale jak byłby mniejszy, książka byłaby niezbyt czytelna, ponieważ jej bardzo ważną częścią są ilustracje (piękne!). Pomysł na to, żeby książka składała się z dwóch części jest niesamowity, ponieważ posiada ona dwie odrębne okładki, a same tematy sprytnie łączą się w środku książki jądrem ziemi.

Jest to książka bardzo treściwa i porusza niesamowicie dużo tematów. Tak dużo, że nie sposób je wszystkie ogarnąć jednego wieczoru. Dużo w niej ciekawych informacji i ciekawostek, a to wszystko dzieje się lub pod ziemią, lub pod wodą.

Moja córka, choć stanowczo jest za mała na taką książkę, z wielkim zainteresowaniem oglądała obrazki i kazała mi opowiadać. Najbardziej ją zainteresowały: robale, mrowisko, morskie giganty i rury (gaz, prąd, kanalizacja).

Odkryj więc tajemnice podwodnego świata, by zobaczyć, co kryje się … POD ZIEMIĄ, a po odkryciu tajemnic podziemnego świata, zanurkuj znowu … POD WODĘ!

  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Oprawa: twarda
  • Liczba stron: 110
  • Przedział wiekowy: +7
  • Tekst i ilustracje: Aleksandra i Daniel Mizielińscy
  • Wymiar: 37 x 27,20 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *